Wibi Soerjadi

Concert list of Wibi Soerjadi


Saturday, January 28, 2017

Heemstede recital oude kerk

Sunday, January 29, 2017

Emmen

Saturday, February 4, 2017

Marienhof Amersfoort

Sunday, February 5, 2017

Salonconcert Rachmaninov en Wib...

Landgoed de Wulperhorst, Zeist

Friday, February 10, 2017

Salonconcert

Landgoed de Wulperhorst, Zeist

Sunday, February 12, 2017

Salonconcert Rachmaninov en Wib...

Landgoed de Wulperhorst, Zeist

Friday, February 17, 2017

Rachmaninov pianoconcert nr. 2

MUZIEKCENTRUM De Wilmersberg Zaal

Wednesday, February 22, 2017

Wintercourse Concert door deel...

Landgoed de Wulperhorst, Zeist

Thursday, February 23, 2017

Wintercourse Concert door deel...

Landgoed de Wulperhorst, Zeist

Sunday, March 26, 2017

Wibi Soerjadi in Concert

Fletcher Hotel Paterswolde, Paterswolde

Saturday, April 1, 2017

Wibi Soerjadi in Concert

Fletcher Hotel Nautisch Kwartier, Huizen

Friday, April 21, 2017

Steinway Salonconcerten €45

Concerten op Wibi's nieuwe vleugel

Sunday, April 23, 2017

Steinway Salonconcerten €45

Concerten op Wibi's nieuwe vleugel

Saturday, May 20, 2017

Wibi Soerjadi in Concert

Fletcher Hotel Apeldoorn, Apeldoor